Ювелірна бірка (220 г/м2) 26х43,2/ 0,5 тисяч (вт41)
Код товару: 11816Характеристики
| Матеріал бірки | Картон термотрансферний |
| Тип виробу | Ювелірна бирка |
| Ширина бірки, мм | 26 |
| Висота бірки, мм | 43,2 |
| Діаметр рулону бірки | 89 мм |
| Кількість бірок в рулоні, шт | 500 |
Замовлення виробництва
138 грн.
Характеристики
| Матеріал бірки | Картон термотрансферний |
| Тип виробу | Ювелірна бирка |
| Ширина бірки, мм | 26 |
| Висота бірки, мм | 43,2 |
| Діаметр рулону бірки | 89 мм |
| Кількість бірок в рулоні, шт | 500 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Ювелірна бірка 26х43,2 мм – це спеціалізоване рішення для маркування прикрас та аксесуарів, що поєднує витонченість, міцність і практичність. Виготовлена з щільного картону 220 г/м², вона має високу зносостійкість, зберігає форму та забезпечує чіткість нанесеної інформації.
Завдяки компактному розміру та ергономічному дизайну бірка ідеально підходить для маркування ювелірних виробів, годинників, біжутерії, окулярів та інших предметів преміального сегмента. Вона забезпечує зручне кріплення до товару без пошкодження його поверхні та гармонійно доповнює естетику витончених виробів.
Друк на бірці виконується термотрансферним методом, що дозволяє наносити штрих-коди, QR-коди, логотипи, серійні номери та інші важливі позначення. Друк виходить стійким до стирання, що гарантує збереження інформації навіть при активному використанні. Також можливе ручне нанесення написів або використання штампування.
Постачається в рулоні по 500 штук, що є оптимальним варіантом для магазинів ювелірних виробів, майстерень та виробників аксесуарів. Ювелірна бірка 26х43,2 мм допомагає не тільки зручно ідентифікувати продукцію, але й зберігати її презентабельний вигляд, підкреслюючи цінність товару для клієнта.
Характеристики
| Матеріал бірки | Картон термотрансферний |
| Тип виробу | Ювелірна бирка |
| Ширина бірки, мм | 26 |
| Висота бірки, мм | 43,2 |
| Діаметр рулону бірки | 89 мм |
| Кількість бірок в рулоні, шт | 500 |
| Кількість рядів бірок | 1 |
| Втулка (діаметр) | 41 мм (1,5") |
| Спосіб друку | З ріббоном (термотрансфер) |
| Кількість в коробі/блістері, тис. | 50/5 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 3,5/21 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук