Принтер чеків Bixolon SPP-C200iK (Bluetooth)
Код товару: 24120Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 57 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Bluetooth, USB Type-C |
| Швидкість друку, мм/с | 80 |
В наявності
Ширина друку
12 000 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 57 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Bluetooth, USB Type-C |
| Швидкість друку, мм/с | 80 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00.Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Мобільний принтер чеків Bixolon SPP-C200iK має високу швидкість друку до 80 мм/с при роздільній здатності 203 dpi. Відрізняється надкомпактними розмірами та легким зручним дизайном. SPP-C200 ідеально відповідає сьогоднішнім вимогам ринку, надаючи основні функції друку чеків із високою зручністю використання. Оснащений легко замінюваною батареєю ємністю 3000 мАг (найбільшою ємністю у своєму класі), принтер відмінно виконує свої функції на виїзних роботах протягом тривалого періоду часу без перерв. Крім того, пристрій підтримує надійний зв'язок із хост-пристроями через Bluetooth®. Завдяки підтримці заряджання та передачі даних за універсальними кабелями Type-C® SPP-C200 забезпечує виняткову зручність використання.
Витримує багаторазові падіння з висоти 1,5 м (5 футів) та має клас захисту IP42. Підтримує широкий спектр драйверів та SDK для основних операційних систем, включаючи iOS™, Android™ та Windows®, а також програмне забезпечення для веб-друку та друку з мобільних пристроїв.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 57 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Bluetooth, USB Type-C |
| Швидкість друку, мм/с | 80 |
| Ширина друку, мм | 48 |
| Тип носія | Термопапір |
| Характеристики носія | Ширина: до 58 мм Діаметр рулону: до 40 мм |
| Датчики | Датчик наявності/відсутності паперу |
| Друк графіки | Підтримка користувацьких шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Пам'ять | 8 MB SDRAM, 4 MB Flash |
| Панель управління | Кнопка FEED, Кнопка живлення |
| Електроживлення | Время зарядки: до 3,5 часов, Сертификат EnergyStar, Поддержка зарядки USB Type-C |
| Мова принтера | BXL, POS |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, OPOS, macOS, JPOS, Android SDK, iOS SDK, Linux SDK, Xamarin SDK, Windows SDK, Cordova Plugin |
| Клас захисту | IP42 |
| Захист від падінь | Витримує багаторазове падіння із висоти 1,5 м на бетон |
| Акумулятор принтера | 3,6 В літій-іонний, 3000 мАг, що перезаряджається |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Тестовий ролик термострічки, Кабель USB |
| Робочі умови | Температура: від –15 до +50°C Відносна вологість: 10 - 80% |
| Умови зберігання | Температура: від –30 до +70°C Відносна вологість: 10 - 80% |
| Габарити принтера | 79,5 x 115,5 x 45 мм |
| Маса принтера | 0,224 кг |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Ваш товар
Рекомендовані товари 4
Немає в наявності