Принтер чеків Bixolon SPP-R200IIIWKL Linerless (Wi-Fi)
Код товару: 16424Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 57 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Wi-Fi |
| Швидкість друку, мм/с | 80 |
Під замовлення
18 699 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 57 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Wi-Fi |
| Швидкість друку, мм/с | 80 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00.Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Мобільний термопринтер Bixolon SPP-R200IIIBK Linerless в ударостійкому прогумованому пило- та вологозахищеному корпусі. Цей маленький помічник здатний друкувати чеки зі швидкістю 80 мм/сек. З спеціально підігнаним чітко за розмірами чохлом (який можна придбати додатково) принтер набуває захисту класу IP54. З вбудованою функцією NFC Ви миттєво передасте настройки з цього пристрою на мобільний телефон або термінал. Він відмінно підходить для роботи з чергами в HoReCa або службах логістики, видачі накладних та квитанцій, а також мобільного продажу квитків. Модель має сертифікацію MiFi, що гарантує стабільну і правильну роботу з пристроями Apple.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 57 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Wi-Fi |
| Швидкість друку, мм/с | 80 |
| Ширина друку, мм | 48 |
| Тип носія | Термопапір |
| Характеристики носія | Ширина: 58 мм Діаметр рулону: до 40 мм |
| Датчики | Датчик відкритої кришки, Датчик наявності/відсутності паперу |
| Друк графіки | Підтримка користувацьких шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Пам'ять | 64 MB SDRAM, 32 MB Flash |
| Панель управління | Кнопка FEED, Кнопка живлення, Кнопки керування меню |
| Електроживлення | Автономність: 24 години в режимі очікування (повний заряд — 2,5 години) |
| Мова принтера | BXL, POS |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, OPOS, JPOS, Android SDK, iOS SDK, Windows SDK |
| Клас захисту | IP43 (IP54 із захисним чохлом) |
| Захист від падінь | 2,1 м/1,5 м для моделі зі зчитувачем карток |
| Акумулятор принтера | Li-ion; 7,4 В; 1 200 мА-ч |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Адаптер живлення, Шнур живлення, Тестовий ролик термострічки |
| Робочі умови | Температура: від –15 до +50°C Відносна вологість: 10 - 80% |
| Умови зберігання | Температура: від –30 до +70°C Відносна вологість: 10 - 80% |
| Габарити принтера | 79,5 x 126,7 x 43,6 мм |
| Маса принтера | 0,228 кг |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 10
Немає в наявності