Принтер чеків Bixolon SPP-R310WK (Wi-Fi)
Код товару: 11607Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 80 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Wi-Fi |
| Швидкість друку, мм/с | 100 |
Під замовлення
Варіанти друку
Модифікації інтерфейсів
21 000 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 80 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Wi-Fi |
| Швидкість друку, мм/с | 100 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00.Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Мобільний термопринтер Bixolon SPP-R310WK в ударостійкому прогумованому пило- та вологозахищеному корпусі. Призначений для друку чеків і етикеток (легке перемикання режимів однією кнопкою). Виконує друк шириною 72 мм при роздільній здатності 203dpi зі швидкістю 100 мм/с. Оснащений популярними інтерфейсами Wi-Fi + USB для легкого і простого підключення і управління, а також сумісний з iPhone, iPad і безліччю смарт-пристроїв, працюють на ОС Android.
Тривала робота пристрою забезпечується ємкісною акумуляторною батареєю з візуальним індикатором її стану. Легке завантаження паперу гарантує максимально просту експлуатацію.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 80 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Wi-Fi |
| Швидкість друку, мм/с | 100 |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Тип носія | Термопапір |
| Характеристики носія | Ширина: до 80 мм Діаметр рулону: до 50 мм |
| Датчики | Датчик відкритої кришки, Датчик наявності/відсутності паперу |
| Друк графіки | Підтримка користувацьких шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Пам'ять | 64 MB SDRAM |
| Панель управління | Кнопка FEED, Кнопка живлення, Кнопки керування меню |
| Електроживлення | Автономність: 24 год на реж. очікування. Повний заряд: 4 год |
| Мова принтера | BXL, POS |
| Підтримувані ОС | Win XP, Linux, OPOS, macOS, Android SDK, iOS SDK, Linux SDK, Chrome SDK, Xamarin SDK, Web Print SDK, Windows SDK, Cordova Plugin |
| Клас захисту | IP43 (IP54 із захисним чохлом) |
| Захист від падінь | Витримує багаторазове падіння із висоти 1,8 м на бетон |
| Акумулятор принтера | Li-ion, 7,4 В, 2600 мА-год |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Тестовий ролик етикетки, Адаптер живлення, Шнур живлення, Компакт диск, Тестовий ролик термострічки |
| Робочі умови | Температура: від –15 до +50°C Відносна вологість: 10 - 80% |
| Умови зберігання | Температура: від –30 до +70°C Відносна вологість: 10 - 80% |
| Габарити принтера | 105 x 126 x 58 мм |
| Маса принтера | 0,385 кг |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 10
Немає в наявності