Принтер чеків BIXOLON SPP-R410WK (Wi-Fi)
Код товару: 13516Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 110 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 90 |
Під замовлення
28 500 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 110 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 90 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00.Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Компактний і легкий мобільний 4" принтер для друку чеків, квитанцій і накладних. Друк виконується зі швидкістю 90 мм/с при роздільній здатності 203dpi і шириною до 112 мм. Пристрій має зручний і ергономічний дизайн, стандартний набір функцій, що й аналогічні 2 або 3 дюймові моделі Рекомендується до використання в сферах послуг, виїзній торгівлі, служб таксі та ін.
Передбачене легке підключення NFC через WiFi або безпосередньо до мобільних пристроїв. Сумісний з iPad, iPhone, iOS® (MFi сертифікація, підтримка iOS® SDK), а також з Android.
Корпус виконаний з міцного і надійного пластику, здатного витримувати падіння з висоти 1,8 м. Реалізовано захист IP54 від пилу і бруду. Невибагливий в експлуатації, може використовуватися при температурі від -15 до 50 ℃ і при відносній вологості 10 ~ 80%.
Пристрій може працювати тривалий час без підзарядки, виконувати друк 162 м чекау на одній зарядці і пробути до 56 годин в режимі очікування. Безперервна робота забезпечується встановленими датчиками закінчення паперу, чорної мітки, індикаторами стану принтера, помилки і рівня зарядки.
У комплект входить зручний тримач для розміщення принтера BIXOLON SPP-R410BK на ремені, що робить його використання максимально комфортним.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 110 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 90 |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Тип носія | Термопапір |
| Характеристики носія | Ширина: 112 мм Толщина: 0,07 - 0,003 мм Диаметр рулона: до 57 мм |
| Датчики | Датчик відбиваючий (чорна мітка), Датчик відкритої кришки, Датчик наявності/відсутності паперу |
| Друк графіки | Підтримка користувацьких шрифтів, графіки, форматів та логотипів |
| Пам'ять | 64 MB SDRAM, 32 MB Flash |
| Панель управління | Кнопка FEED, Кнопка живлення |
| Електроживлення | 7,3 В Li-ion, 2600 мАч, Время зарядки аккумулятора: до 4,0 часов EnergyStar сертификат |
| Мова принтера | BXL, POS |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, OPOS, JPOS, Android SDK, iOS SDK, Linux SDK, Windows SDK |
| Клас захисту | IP54 |
| Захист від падінь | Витримує багаторазове падіння із висоти 1,8 м на бетон |
| Акумулятор принтера | Li-ion, 2600 mAh |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Тестовий ролик етикетки, Адаптер живлення, Шнур живлення, Компакт диск, Тестовий ролик термострічки |
| Робочі умови | Температура: від -15 до +50℃ Відносна вологість: 10 - 80% |
| Умови зберігання | Температура: від -30 до +70℃ Відносна вологість: 10 - 80% |
| Габарити принтера | 143.0 x 138 x 66 мм |
| Маса принтера | 0,530 кг |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 10
Немає в наявності