Принтер чеків HPRT MPT3
Код товару: 9554Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 80 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 70 |
Під замовлення
9 999 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 80 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 70 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00.Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Портативний принтер для друкування чеків шириною 80 мм. Компактний прогумований корпус надійно захищений від вологи, пилу (IP54) та витримує падіння з висоти 1,5 м. Оснащений потужним Li-ion акумулятором, який дозволяє використовувати пристрій до 5 годин в активному режимі. Батарея заряджається протягом 2-4 годин. Має систему світлових та звукових датчиків для оповіщення користувача про необхідність заряджання або виникнення помилок (не закритої кришки, заміни стрічки). Коли прострій не икористовується, вмикається режим сну.
Швидкість друку пристрою становить 70 мм/с, що є досить великим показником для мобільних принтерів. Ширина носія 80мм, при ширині друку – 72мм. Bluetooth, низьке енергоспоживання і порівняно мала вага роблять HPRT MPT3 незамінним помічником для паркувальних, поліцейських служб та ін.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Формат касової стрічки | 80 мм |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 70 |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Тип носія | Термопапір |
| Характеристики носія | Ширина: 80 мм Товщина: 0,05-0,12 мм Діаметр рулону: до 40 мм Втулка: 0,5" |
| Датчики | Датчик відкритої кришки, Датчик наявності/відсутності паперу |
| Друк графіки | Підтримка растрового друку з різною роздільною здатністю і друк растрової графіки (макс. розмір растрової графіки - 40 КБ, загальний розмір - 64 КБ) |
| Пам'ять | 2 MB Flash |
| Панель управління | Кнопка FEED, Кнопка живлення |
| Електроживлення | Вхід: 100-240 В, 50-60 Гц Вихід: 12 В, 1 А |
| Мова принтера | POS, ESC |
| Підтримувані ОС | Windows, Android, iOS |
| Клас захисту | IP54 |
| Захист від падінь | Витримує багаторазове падіння із висоти 1,5 м на бетон |
| Акумулятор принтера | 1 500 мА-ч, 7,4 В, Li-ion |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Адаптер живлення, Компакт диск, Тестовий ролик термострічки, Кабель RS232 |
| Робочі умови | Температура: від 0 до +40°C Відносна вологість: 20 - 85% |
| Умови зберігання | Температура: від –20 до +70°C Відносна вологість: 5 - 95% |
| Габарити принтера | 102,5 x 110 x 50 мм |
| Маса принтера | 0,325 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 2
Немає в наявності