Linerless принтер етикеток Bixolon SRP-S300LOS
Код товару: 14702Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB |
| Швидкість друку, мм/с | 170 |
| Ширина друку, мм | 72 |
Під замовлення
15 000 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB |
| Швидкість друку, мм/с | 170 |
| Ширина друку, мм | 72 |
Інформація
Доставка
Безкоштовна доставка цього товару перевізником "Нова Пошта" по Україні при придбанні через сайт
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Спеціальний принтер Linerless етикеток Bixolon SRP-S300 для друку термоетикеток без підкладки. Так як сучасні тенденції ринку і прагнення до безвідходного виробництва змінюють підхід у використанні витратних матеріалів, з'являються і нові рішення. Ця модель принтера призначена для роботи з Linerless стрічкою.
SRP-S300 має високу швидкість друку 170 мм/сек і здатний працювати як з Linerless, так і зі звичайним чековим папером. Так як такий матеріал без підкладки зараз широко використовується в сфері HoReCa, Bixolon прекрасно впорається і з роботою на кухні. Фронтальна і вертикальна видача віддрукуваної стрічки, а також вологостійке покриття, що захищає материнську плату від води і вологи (IP21), сприяють безперебійній роботі механізму.
У принтер вбудований B-Melodist - пристрій звукової індикації з гнучкою настроюванням. З його допомогою можна отримувати голосові повідомлення про помилки, безперервні або одноразові сигнали про отримані замовлення і т.п.
Особлива технологія Back Feeding повертає надруковану частину стрічки / матеріалу, мінімізуючи при цьому вільне місце на виданому ярлику і економить видатковий матеріал.
Вся конструкція Bixolon SRP-S300 створена таким чином, щоб правильно і чітко працювати з клейовою основою Linerless, подавати, друкувати і протягувати спеціальним валом.
Модель виконана в компактному корпусі і має інтегрований блок живлення.
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB |
| Швидкість друку, мм/с | 170 |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Тип носія | LinerLess, Безперервна стрічка |
| Характеристики носія | Ширина: 40 - 83 мм Товщина: 0.06~0.09 мм Діаметр рулону: до 103 мм |
| Датчики | Датчик відбиваючий (чорна мітка), Датчик відкритої кришки, Датчик швидкого закінчення паперу |
| Друк графіки | Підтримка користувацьких шрифтів, графіки, форматів і логотипів |
| Панель управління | Кнопка FEED |
| Електроживлення | Встроенный блок питания: 24V/2.5A |
| Мова принтера | BXL, POS |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, OPOS, macOS, JPOS, Android SDK, iOS SDK, Linux SDK, Windows SDK |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Шнур живлення, Компакт диск |
| Робочі умови | Температура: від 0 до +40℃ Відносна вологість: 10 - 80% |
| Умови зберігання | Температура: від -20 до +60℃ Відносна вологість: 10 - 90% |
| Габарити принтера | 156 x 210 x 160 мм |
| Маса принтера | 2 кг |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 2
Немає в наявності