Принтер етикеток Bixolon XM7-20iK (Bluetooth)
Код товару: 21361Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Bluetooth, Serial, USB Type-C |
| Швидкість друку, мм/с | 152 |
| Ширина друку, мм | 58 |
Під замовлення
Ширина друку
Модифікації інтерфейсів
28 800 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Bluetooth, Serial, USB Type-C |
| Швидкість друку, мм/с | 152 |
| Ширина друку, мм | 58 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Компактний принтер етикеток Bixolon XM7-20iK з промисловими функціями преміум-класу. Ширина друку становить 58 мм. Пристрій гарантує чітке нанесення інформації в великому обсязі на великій швидкості. Оснащений відокремлювачем етикеток. Ідеальна модель для виготовлення маркувальних етикеток, змінних бірок, квитків, етикеток для зразків і багато чого іншого. Надійна конструкція і невелика вага дає можливість використовувати пристрій в різних сферах - від охорони здоров'я і до транспорту або логістики. Швидкість друку складає 157 мм/с при роздільній здатності 203dpi. Для якісного друку і комфортної роботи оснащений датчиками - закінчення паперу (що відображає), відкритої кришки (механічний), чорної мітки, просвітний, датчик відокремлювача.
Модель оснащена високопродуктивним процесором і безперебійним бездротовим зв'язком Bluetooth, а також має сертифікацію MFi, яка гарантує високу якість та стабільну роботу принтера, повну сумісність з Apple пристроями та аксесуарами, а також постійну програмну підтримку. Працює з усіма популярними операційними системами. Замість унікального micro-USB кабелю від BIXOLON, пристрій оснащений USB Type-C роз'ємом, що робить настройку принтера більш зручною і простою. Також прилад оснащений технологією NFC для швидкої передачі даних.
Оснащений літій-іонною батареєю на 2850 мА/год. Корпус виконаний з міцного пластику і витримує падіння з висоти 2,1 м, а також має захист від пилу і бризок IP54.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Bluetooth, Serial, USB Type-C |
| Швидкість друку, мм/с | 152 |
| Ширина друку, мм | 58 |
| Тип носія | Безперервна стрічка |
| Характеристики носія | Ширина: 25 - 58 мм Товщина: 0.07 – 0.19 мм Втулка: 0,5", 0,75" |
| Датчики | Датчик розриву (на просвіт), Датчик відбиваючий (чорна мітка), Датчик відкритої кришки, Датчик швидкого закінчення паперу |
| Друк графіки | Підтримка користувацьких шрифтів, графіки, форматів та логотипів |
| Пам'ять | 128 MB SDRAM, 256 MB Flash |
| Панель управління | Кнопка FEED, Кнопка живлення, Кнопки керування меню |
| Мова принтера | SLCS, BPL-Z™, BXL, POS, BPL-C™ |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, OPOS, macOS, JPOS, Android SDK, iOS SDK, Linux SDK, Chrome SDK, Xamarin SDK, Windows SDK |
| Клас захисту | IP54 |
| Захист від падінь | Витримує багаторазове падіння з висоти 2,1 м на бетон |
| Акумулятор принтера | 7,3 В, літій-іонний, 2850 мАг (номінал), що перезаряджається |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Адаптер живлення, Шнур живлення |
| Робочі умови | Температура: від -15 до +50℃ Відносна вологість: 10 - 80% |
| Умови зберігання | Температура: від -30 до +70℃ Відносна вологість: 10 - 80% |
| Габарити принтера | 92.9 x 168.2 x 69.2 мм |
| Маса принтера | 0,6 кг |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 9
Немає в наявності