Принтер етикеток Bixolon XM7-30iK (Bluetooth)
Код товару: 24202Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 72 |
Під замовлення
Ширина друку
Модифікації інтерфейсів
33 000 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 72 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Високопродуктивний принтер етикеток Bixolon XM7-30iK преміум-класу з великим дисплеєм, шириною друку (72 мм) і вбудованим відокремлювачем. Модель є збільшеним аналогом принтера Bixolon SPP L3000. Компактні розміри, міцна і легка конструкція дозволяє використовувати пристрій в різних сферах - маркування ланцюжка поставок, роздрібні етикетки, виставлення рахунків за доставку та ін. Широкий LCD дисплей значно спрощує роботу оператора. Оснащений потужним акумулятором, ємність якого становить 3400 мА/год.
Разом з високою продуктивністю преміум класу, модель гарантує безперебійний бездротовий зв'язок за допомогою Bluetooth. Дана модель додатково оснащена USB Type-C для спрощення виконання настройки, технологією NFC, а також має сертифікат MFi. Підходить для використання з усіма основними операційними системами, в тому числі і Android ™, iOS ™ або Windows®, із застосуванням необхідних SDK (комплектів для розробки програмного забезпечення) BIXOLON, щоб забезпечити можливість безперервного друку для планшетів, смартфонів або КПК.
Швидка обробка завдань забезпечує високу швидкість друку - до 127 мм/с, а також високу якість зображення 203 dpi.
Принтер етикеток Bixolon XM7-30iK має всі необхідні ключові функції, в тому числі і сумісністю з усіма провідними в маркетингу мовами, включаючи BPL-Z ™ і BPL-C ™, Smart Media Detection ™ і Anywhere Anyfont ™ (Unicode), що позбавляє від необхідності писати кілька кодових сторінок для кожної мови. Має підтримку програмного забезпечення для дизайну етикеток, включаючи BIXOLON Label Artist ™ (програма «Дизайн комплекту»), Label Artist ™ Mobile (для iOS і Android) і Seagull BarTender® UltraLite для BIXOLON.
Це легкий, компактний і надійний принтер, що витримує падіння з висоти 1,8 м на бетон, а також має клас захисту IP54. Пристрій супроводжується широким спектром аксесуарів для перенесення і зарядки, а також поставляється з офіційною гарантією від виробника.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Тип носія | Етикетка з розривом, Безперервна стрічка, Термопапір |
| Характеристики носія | Ширина: 25 - 80 мм Товщина: 0,07 – 0,15 мм Діаметр рулону: до 66 мм Втулка: 0,5", 0,75" |
| Датчики | Датчик розриву (на просвіт), Датчик відбиваючий (чорна мітка), Датчик відкритої кришки, Датчик швидкого закінчення паперу |
| Друк графіки | Підтримка користувацьких шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Пам'ять | 128 MB SDRAM, 256 MB Flash |
| Панель управління | Кнопка FEED, Кнопка живлення, Кнопки керування меню |
| Особливості принтера | Із вбудованим відокремлювачем етикеток |
| Електроживлення | 9V – 1A |
| Мова принтера | SLCS, BXL, POS, BPL-C™ |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, OPOS, macOS, JPOS, Android SDK, iOS SDK, Linux SDK, Chrome SDK, Xamarin SDK, Web Print SDK, Windows SDK, Cordova Plugin |
| Клас захисту | IP54 |
| Захист від падінь | Витримує багаторазове падіння із висоти 1,8 м на бетон |
| Акумулятор принтера | Літій-іонний акумулятор, 7.4V, 3400 мАг |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Адаптер живлення, Шнур живлення |
| Робочі умови | Температура: від -15 до +50℃ Відносна вологість: 10 - 80% |
| Умови зберігання | Температура: від -30 до +70℃ Відносна вологість: 10 - 80% |
| Габарити принтера | 119 x 180 x 79 мм |
| Маса принтера | 0,795 кг |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 8
Немає в наявності