Принтер етикеток Bixolon XT5-40S (203 dpi)
Код товару: 17564Характеристики
| Клас принтера | Промисловий |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | 2хUSB-Host, Ethernet, Serial, USB |
| Швидкість друку, мм/с | 356 |
| Ширина друку, мм | 104 |
Під замовлення
64 500 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Промисловий |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | 2хUSB-Host, Ethernet, Serial, USB |
| Швидкість друку, мм/с | 356 |
| Ширина друку, мм | 104 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Промисловий принтер етикеток Bixolon XT5-40S - це потужний та надійний пристрій, спеціально розроблений для високопродуктивного друку етикеток у промислових умовах. Цей принтер пропонує широкий спектр функцій та можливостей, які роблять його ідеальним вибором для організацій, які потребують надійного та ефективного засобу маркування продукції.
Висока продуктивність: Принтер має високу швидкість друку до 14 дюймів в секунду, що дозволяє справлятися з великими обсягами роботи за короткий час.
Широка сумісність: Bixolon XT5-40S сумісний з різними типами етикеток різної ширини, включаючи рулони з великим діаметром, що забезпечує гнучкість у виборі матеріалів та зручність використання. Цілком сумісний з основними мовами програмування, підтримує безліч шрифтів і типів штрих-кодів. Оснащений широким набором портів – USB, Ethernet (1 Gbps), Serial та 2xUSB-Host, що дозволяє підключити пристрій до практично будь-якої системи.
Міцність та надійність: XT5-40S виконаний у міцному та надійному алюмінієвому корпусі зі спеціальною фактурною поверхнею для захисту від пилу та вологи, що забезпечує високі антиадгезійні властивості, а також ергономічний дизайн з подвійними складними дверцятами. Це робить принтер придатним для використання в найнесприятливіших умовах.
Інтуїтивний інтерфейс: Принтер оснащений зручним інтерфейсом користувача з кольоровим дисплеєм, що забезпечує легкість налаштування та управління пристроєм. Для зручності пристрій має вбудований годинник реального часу (RTC).
Легка експлуатація: Проста установка етикетки та ріббона, легке обслуговування валу і друкуючої головки без інструментів, а також можливість регулювати тиск на головку принтера від 1 до 5 ступенів.
Промисловий принтер етикеток Bixolon XT5-40S - це надійний та продуктивний інструмент для друку етикеток у промислових умовах. Він пропонує високу якість друку, широкі можливості сумісності та надійність роботи, що робить його ідеальним рішенням для широкого спектру промислових програм.
Характеристики
| Клас принтера | Промисловий |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | 2хUSB-Host, Ethernet, Serial, USB |
| Швидкість друку, мм/с | 356 |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Довжина друку (max), мм | 4 000 |
| Тип носія | Етикетка з розривом, Етикетка з чорною міткою, Етикетка з перфорацією, Безперервна стрічка |
| Характеристики носія | Ширина: 25 - 114 мм Товщина: 0.06 – 0.30 мм Діаметр рулону: до 203 мм Втулка: 1,5", 3" |
| Тип ріббону | Wax, Wax/Resin, Resin |
| Характеристики ріббону | Довжина - до 450 м Ширина: 50 - 110 мм Втулка: 1" Тип намотування: IN, OUT |
| Датчики | Датчик розриву (на просвіт) регульований, Датчик відбиваючий (чорна мітка) регульований, Датчик наявності ріббону, Датчик відкритої термоголовки |
| Друк графіки | Підтримка користувацьких шрифтів, графіки, форматів і логотипів |
| Пам'ять | 512 MB SDRAM, 512 MB Flash |
| Панель управління | Кнопка живлення, Кнопки керування меню |
| Особливості принтера | Годинник реального часу (RTC) |
| Опції до принтера | Внутрішній змотувач, Відокремлювач, Обрізувач |
| Мова принтера | SLCS, BPL-Z™, BPL-E™, BPL-D™ |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, OPOS, macOS, Android SDK, iOS SDK, Linux SDK, Windows SDK |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Шнур живлення |
| Робочі умови | Температура: від +5 до +40°C Відносна вологість: 10 - 80% |
| Умови зберігання | Температура: від -20 до +60°C Відносна вологість: 10 - 90% |
| Габарити принтера | 269 x 490 x 324 мм |
| Маса принтера | 14 кг |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 2
В наявності