Принтер етикеток GoDEX DT2US
Код товару: 14924Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB |
| Швидкість друку, мм/с | 102 |
| Ширина друку, мм | 54 |
В наявності
Модифікації інтерфейсів
9 300 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB |
| Швидкість друку, мм/с | 102 |
| Ширина друку, мм | 54 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
GoDEX DT2US- ультралегкий, компактний і надійний термопринтер для друку на етикетках графічної, текстової та штрихкодового інформації з максимальною шириною друку 54 мм. Швидкість друку складає 102 мм/с при роздільній здатності 203dpi. Завдяки рухливому датчику можливий друк етикеток в 2-4 ряди. В поставку входить ПО GoLabel і Bartender для створення і друку етикеток. Має вдосконалений механізм подачі і миттєве визначення етикетки
Оснащений 32-ядерним процесором, 16 МБ SDRAM і 4 МБ флеш-пам'яті, включаючи 2 МБ для завантаження призначених для користувача об'єктів. Для зручного підключення оснащується інтерфейсами USB і RS232.
Принтер GoDEX DT2 US - має надійний і міцний корпус, може кріпитися на стіну, а також сумісна з усіма додатковими пристроями: розмотувачем, обрізувачем, відокремлювачем, намотувачем і т. д.
Швидкий і надійний принтер етикеток GoDEX DT2US - ефективне рішення для роздрібної торгівлі, складської логістики і транспортування, охорони здоров'я. Хіт продажу!
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB |
| Швидкість друку, мм/с | 102 |
| Ширина друку, мм | 54 |
| Довжина друку (max), мм | 1 727 |
| Характеристики носія | Ширина: 15 – 60 мм Товщина: 0,06 – 0,2 мм Діаметр рулону: до 127 мм Втулка: 1", 1,5" |
| Датчики | Датчик розриву (на просвіт) регульований, Датчик відбиваючий (чорна мітка) регульований |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Пам'ять | 16 MB SDRAM, 4 MB Flash |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Панель управління | Кнопка FEED |
| Опції до принтера | Відокремлювач, Обрізувач, Зовнішній розмотувач етикетки |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL |
| Підтримувані ОС | Win XP, Win Vista, Win 2000, Win 7, Win 8, Win 10, Linux, macOS, Win Server 2003, Win Server 2008, Win Mobile, Android SDK, Windows SDK, .NET SDK |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Адаптер живлення, Шнур живлення, Компакт диск, Кабель USB |
| Робочі умови | Температура: від +5 до +40°C Відносна вологість: 30 – 85% |
| Умови зберігання | Температура: від –20 до +50°C Відносна вологість: 10 – 90% |
| Габарити принтера | 218 x 172 x 100 мм |
| Маса принтера | 1,2 кг |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Ваш товар
Рекомендовані товари 3
Немає в наявності