Принтер етикеток GoDEX G500U (USB)
Код товару: 29501Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 108 |
Під замовлення
Варіанти роздільної здатності
Модифікації інтерфейсів
9 999 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 108 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Принтер для друку етикеток GoDEX G500 U - це універсальний і надійний пристрій. Модифікація принтера відомої серії G500 з індексом «U» відрізняється від базових варіантів лише інтерфейсним підключенням. На задній панелі розташований USB порт підключення для локального настільного використання.
Моделі G500 давно зарекомендували себе довговічними і практичними помічниками. Ця лінійка виробника GoDEX є свого роду класикою в категорії настільних термотрансферних принтерів. Якість виконання всіх внутрішніх модулів, які безпосередньо задіяні в процесах друку (модуль термоголовки, механізми подачі і змотування, датчики, вали і т.д.) гарантує користувачеві беззастережну надійність, простоту роботи і тривалий термін експлуатації.
Етикет-принтер G500-U працює з 300 метровим ріббоном, будь то Wax або Resin, і підтримує стікери шириною до 118 мм. Етикетку можна вільно друкувати в кілька рядів, тому що апарат оснащений рухомим датчиком. Простий і зручний спосіб заміни ролика етикетки або ріббона, а також спеціальний утримувач етикетки для будь-якого діаметру втулки - підкреслюють універсальність принтера. Пристрій підтримує безліч опцій для апгрейда можливостей друку: обрізувач, відокремлювач, зовнішній размотувач і змотувач витратного матеріалу. Цей принтер зможе впоратися не тільки з простим нанесенням інформації на етикетку, а й здійснює друк на текстильній стрічці.
Програмне забезпечення "GoLabel", розроблене виробником, допоможе швидко і просто впоратися з будь-якими завданнями друку, а також з легкістю налаштувати для себе потрібні заготовки та шаблони етикетки.
Якщо ви плануєте організувати ефективний друк етикеток, варто купити GoDEX G500U, адже цей пристрій поєднує якість, функціональність та доступність.
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Довжина друку (max), мм | 1 727 |
| Тип носія | Етикетка з розривом, Етикетка з чорною міткою, Етикетка з перфорацією, Безперервна стрічка |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4 – 118 мм Товщина: 0,06 – 0,25 мм Діаметр рулону: до 127 мм Втулка: 1", 1,5", 3" |
| Тип ріббону | Wax, Wax/Resin, Resin |
| Характеристики ріббону | Довжина - до 300 м Ширина: 30 - 110 мм Втулка: 1" |
| Датчики | Датчик розриву (на просвіт), Датчик відбиваючий (чорна мітка) |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Пам'ять | 16 MB SDRAM, 8 MB Flash |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Панель управління | Кнопка FEED |
| Опції до принтера | Відокремлювач, Обрізувач, Зовнішній розмотувач етикетки |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL, GDPL |
| Підтримувані ОС | Win Vista, Win 7, Win 8, Win 10, Linux, macOS, Win Server 2003, Win Server 2008, Win Mobile, Android SDK, iOS SDK, Windows SDK, Mac SDK, .NET SDK |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Тестовий ролик етикетки, Адаптер живлення, Шнур живлення, Компакт диск, Кабель USB, Тестовий ріббон |
| Робочі умови | Температура: від +5 до +40°C Відносна вологість: 30 – 85% |
| Умови зберігання | Температура: від –20 до +50°C Відносна вологість: 10 – 90% |
| Габарити принтера | 285 x 171 x 226 мм |
| Маса принтера | 2,5 кг |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Драйвери та інструкції
(Принтер етикеток GoDEX G500U (USB))
Рекомендовані товари 9
Немає в наявності