Принтер етикеток GoDEX RT230i
Код товару: 21673Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 300 |
| Інтерфейси принтера | Ethernet, Serial, USB, USB-Host |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 57 |
Під замовлення
Варіанти роздільної здатності
23 520 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 300 |
| Інтерфейси принтера | Ethernet, Serial, USB, USB-Host |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 57 |
Інформація
Доставка
Безкоштовна доставка цього товару перевізником "Нова Пошта" по Україні при придбанні через сайт
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Принтер Godex RT230i забезпечує високопродуктивний термо- або термотрансферний друк етикеток зі швидкістю 127 мм/с. Кольоровий РК-дисплей TFT, встановлений годинник реального часу (RTC) та проста панель керування забезпечують просте та інтуїтивно зрозуміле використання. Пристрій оснащений USB host для автономності та збільшення пам'яті. Головка з роздільною здатністю 300 dpi гарантує якісний друк на етикетках, в тому числі і на маленьких, наприклад для ювелірних виробів. Компактний корпус дозволяє розміщувати прилад в обмеженому просторі. Спеціальна кнопка калібрування полегшує керування принтером при частій зміні розмірів етикеток. Також оснащений рухливим датчиком для друку етикеток в кілька рядів та має збільшене намотування ріббона (+ 50% в порівнянні з аналогами Zebra). Використовувані мови програмування GEPL, GZPL і EZPL сумісні з популярними на ринку системами, що дозволяє адаптувати ці принтери практично до будь-якого середовища. Чотири інтерфейси забезпечують зручне підключення.
За бажанням принтер може бути оснащений обрізувачем, відокремлювачем етикеток, зовнішнім намотувачем етикеток і модулем Bluetooth.
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 300 |
| Інтерфейси принтера | Ethernet, Serial, USB, USB-Host |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 57 |
| Довжина друку (max), мм | 1 727 |
| Тип носія | Етикетка з розривом, Етикетка з чорною міткою, Етикетка з перфорацією, Безперервна стрічка |
| Характеристики носія | Ширина: 15 – 60 мм Товщина: 0,06 – 0,25 мм Діаметр рулону: до 127 мм Діаметр втулки: 1", 1,5" |
| Тип ріббону | Wax, Wax/Resin, Resin |
| Характеристики ріббону | Довжина - до 110 м Ширина: 56 - 59 мм Втулка: 0.5" |
| Датчики | Датчик розриву (на просвіт), Датчик відбиваючий (чорна мітка) |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Пам'ять | 16 MB SDRAM, 8 MB Flash |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Панель управління | Кнопка FEED, Кнопка живлення, Кнопка калібрування |
| Опції до принтера | Відокремлювач, Обрізувач, Зовнішній розмотувач етикетки |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL |
| Підтримувані ОС | Win XP, Win Vista, Win 2000, Win 7, Win 8, Win 10, Linux, macOS, Win Server 2003, Win Server 2008, Win Server 2012, Win Mobile, Android SDK, Windows SDK, .NET SDK |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Тестовий ролик етикетки, Адаптер живлення, Шнур живлення, Компакт диск, Кабель USB, Тестовий ріббон |
| Робочі умови | Температура: від +5 до +40°C Відносна вологість: 30 – 85% |
| Умови зберігання | Температура: від –20 до +50°C Відносна вологість: 10 – 90% |
| Габарити принтера | 254 x 175 x 136 мм |
| Маса принтера | 2 кг |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 2
В наявності