Принтер етикеток HPRT Elite (203 dpi)
Код товару: 18929Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Ethernet, Serial, USB, USB-Host |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 108 |
Під замовлення
11 130 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Ethernet, Serial, USB, USB-Host |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 108 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
4 "економічний термотрансферний принтер для друку етикеток. Оснащений 2,4-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм з клавішами управління, що забезпечує зручну настройку принтера без підключення до ПК. Має великий обсяг пам'яті (оперативна - 128 MB, флеш - 256 MB), оснащується програмним забезпеченням Seagull і для забезпечення стабільної і зручної роботи. Для створення шаблонів етикеток в комплект входить ПО Bartender Lite. Обладнаний великою кількістю інтерфейсів: USB Type-B, RS232, Ethernet, USB HOST.
Підтримує різні типи носіїв (безперервний папір, етикетка з розривом або чорною міткою, перфорована етикетка), що значно розширює сферу застосування пристрою.
Принтер етикеток HPRT Elite оснащений двома парами сенсорних датчиків для підтримки різних типів носіїв, а HOST інтерфейс надає користувачеві ще більшу автономність. Сумісний з протоколами ZPL-II, EPL2 і DPL.
Міцна і надійна конструкція з подвійними стінками, а також якісне виконання гарантують комфортну і тривалу експлуатацію пристрою.
Характеристики
| Клас принтера | Настільний |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | Ethernet, Serial, USB, USB-Host |
| Швидкість друку, мм/с | 127 |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Довжина друку (max), мм | 2 286 |
| Тип носія | Етикетка з розривом, Етикетка з чорною міткою, Етикетка з перфорацією, Безперервна стрічка |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4 - 118 мм Товщина: 0,06 – 0,25 мм Діаметр рулону: до 127 мм Втулка: 0.5", 1", 1,5" |
| Тип ріббону | Wax, Wax/Resin, Resin |
| Характеристики ріббону | Довжина - до 300 м Ширина: 30 - 110 мм Втулка: 1" |
| Датчики | Датчик розриву (на просвіт), Датчик відбиваючий (чорна мітка) регульований, Датчик наявності ріббону, Датчик наявності/відсутності паперу |
| Друк графіки | Типи резидентних графічних файлів: BMP та PCX, інші графічні формати конвертуються завантаженням програмного забезпечення. |
| Пам'ять | 128 MB SDRAM, 256 MB Flash |
| Панель управління | Кнопка FEED, Кнопка живлення, Кнопки керування меню |
| Опції до принтера | Відокремлювач, Обрізувач, WiFi модуль, Bluetooth модуль, Зовнішній розмотувач етикетки |
| Електроживлення | Внешний адаптер переменного / постоянного тока, AC 100V-240V / DC 24V / 2A / 48W, Peak 5A |
| Мова принтера | ZPL2, EPL2, TSPL, DPL |
| Підтримувані ОС | Win XP, Win Vista, Win 2000, Win 7, Win 8, Linux, macOS, Win Server 2008, Win Server 2012, Win Server 2016 |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Тестовий ролик етикетки, Адаптер живлення, Шнур живлення, Компакт диск, Кабель USB, Тестовий ріббон |
| Робочі умови | Температура: від +5 до +50℃ Відносна вологість: 25 - 85% |
| Умови зберігання | Температура: від -40 до +60℃ Відносна вологість: 10 - 90% |
| Габарити принтера | 308 x 250 x 180 мм |
| Маса принтера | 2,9 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 1
Немає в наявності