Принтер етикеток GoDEX MX30i BT+WiFi
Код товару: 14642Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Wi-Fi, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 102 |
| Ширина друку, мм | 72 |
Під замовлення
Модифікації інтерфейсів
29 400 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Wi-Fi, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 102 |
| Ширина друку, мм | 72 |
Інформація
Доставка
Безкоштовна доставка цього товару перевізником "Нова Пошта" по Україні при придбанні через сайт
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Портативний принтер для друку чеків та термоетикеток шириною до 80 мм. Компактний ударостійкий корпус вміщує рулон діаметром до 60 мм, захищений від пилу, вологи та витримує падіння з висоти 1,5 м. Заміна паперу та акумулятора максимально спрощена. Інтуїтивно зрозуміле управління та 4 світлодіоди роблять використання пристрою максимально простим. Швидкісний друкуючий механізм, широкий вибір опцій, підтримка бездротових інтерфейсів Bluetooth та Wi-Fi (опція). Потужний процесор забезпечує швидкодію системи, а ємнісний літій-іонний акумулятор на 2500 мA-год гарантує тривалу роботу поза доступом мережі. Незамінний пристрій для друку чеків та етикеток на складах, логістичних центрах, роздрібній торгівлі, парковках та ін.
- Повноцінна робота з етикеткою
- Висока швидкість друку - 102 мм / с
- Носії: етикетка шириною 38-80 мм, касова стрічка шириною до 72 мм
- Швидка і зручна заміна акумулятора і витратних матеріалів
- Високий ступінь захисту IP42 (IP54 з додатковим бампером)
- Роздільна здатність 203 dpi
- Наплічний ремінь в комплекті
Характеристики
| Клас принтера | Мобільний |
| Спосіб друку принтера | Термодрук |
| Роздільна здатність друку, dpi | 203 |
| Інтерфейси принтера | USB, Wi-Fi, Bluetooth, Serial |
| Швидкість друку, мм/с | 102 |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Довжина друку (max), мм | 762 |
| Тип носія | Етикетка з розривом, Термопапір |
| Характеристики носія | Ширина: 38,1 – 80 мм Товщина: 0,05 – 0,17 мм Діаметр рулону: до 60 мм |
| Датчики | Датчик розриву (на просвіт), Датчик відбиваючий (чорна мітка) |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Пам'ять | 32 MB SDRAM, 128 MB Flash |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Панель управління | Кнопка живлення |
| Опції до принтера | WiFi модуль |
| Електроживлення | Імпульсне джерело живлення Змінний струм: 100/240 В; 50/60 Гц Постійний струм: 9 В/2 A |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL |
| Підтримувані ОС | Win XP, Win Vista, Win 2000, Win 7, Win 8, Win 10, Linux, macOS, Android SDK, iOS SDK, Windows SDK |
| Клас захисту | IP42 (корпус), IP54 (захисний чохол) |
| Захист від падінь | Витримує багаторазове падіння із висоти 1,5 м на бетон |
| Акумулятор принтера | 7,4; li-ion; 2500 мA-год або більш високої ємності |
| Комплект поставки принтера | Інструкція, Адаптер живлення, Шнур живлення, Тестовий ролик термострічки |
| Робочі умови | Температура: від –10 до +50°C Відносна вологість: 10 – 90% |
| Умови зберігання | Температура: від -20 до +60°C Відносна вологість: 10 – 90% |
| Габарити принтера | 171 x 79 x 114 мм |
| Маса принтера | 0,67 кг |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 1
Немає в наявності