Принтер етикеток Bixolon XT5-439S зі змотувачем (300 dpi)
Код товару: 17571Характеристики
| Клас принтера | Промисловий |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 300 |
| Інтерфейси принтера | 2хUSB-Host, Ethernet, Serial, USB |
| Швидкість друку, мм/с | 254 |
| Ширина друку, мм | 105.7 |
Під замовлення
90 000 грн.
Характеристики
| Клас принтера | Промисловий |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 300 |
| Інтерфейси принтера | 2хUSB-Host, Ethernet, Serial, USB |
| Швидкість друку, мм/с | 254 |
| Ширина друку, мм | 105.7 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Промисловий принтер етикеток Bixolon XT5-439S - це потужний та надійний пристрій, спеціально розроблений для високопродуктивного друку етикеток у промислових умовах. Цей принтер пропонує широкий спектр функцій та можливостей, які роблять його ідеальним вибором для організацій, які потребують надійного та ефективного засобу маркування продукції.
Висока продуктивність: Принтер має високу швидкість друку до 10 дюймів в секунду, що дозволяє справлятися з великими обсягами роботи за короткий час.
Висока роздільна здатність друку: Принтер забезпечує високу роздільну здатність друку до 300 dpi (точок на дюйм), що забезпечує чіткість і хорошу читабельність тексту, штрих-кодів та зображень на етикетках.
Широка сумісність: Bixolon XT5-439S сумісний з різними типами етикеток різної ширини, включаючи рулони з великим діаметром, що забезпечує гнучкість у виборі матеріалів та зручність використання. Цілком сумісний з основними мовами програмування, підтримує безліч шрифтів і типів штрих-кодів. Оснащений широким набором портів – USB, Ethernet (1 Gbps), Serial та 2xUSB-Host, що дозволяє підключити пристрій до практично будь-якої системи.
Міцність та надійність: XT5-439S виконаний у міцному та надійному алюмінієвому корпусі зі спеціальною фактурною поверхнею для захисту від пилу та вологи, що забезпечує високі антиадгезійні властивості, а також ергономічний дизайн з подвійними складними дверцятами. Це робить принтер придатним для використання в найнесприятливіших умовах.
Інтуїтивний інтерфейс: Принтер оснащений зручним інтерфейсом користувача з кольоровим дисплеєм, що забезпечує легкість налаштування та управління пристроєм. Для зручності пристрій має вбудований годинник реального часу (RTC).
Легка експлуатація: Проста установка етикетки та ріббона, легке обслуговування валу і друкуючої головки без інструментів, а також можливість регулювати тиск на головку принтера від 1 до 5 ступенів. Пристрій має вбудований змотувач етикеток для зручної експлуатації.
Промисловий принтер етикеток Bixolon XT5-439S - це надійний та продуктивний інструмент для друку етикеток у промислових умовах. Він пропонує високу якість друку, широкі можливості сумісності та надійність роботи, що робить його ідеальним рішенням для широкого спектру промислових програм.
Характеристики
| Клас принтера | Промисловий |
| Спосіб друку принтера | Термотрансферний друк |
| Роздільна здатність друку, dpi | 300 |
| Інтерфейси принтера | 2хUSB-Host, Ethernet, Serial, USB |
| Швидкість друку, мм/с | 254 |
| Ширина друку, мм | 105.7 |
| Довжина друку (max), мм | 2 500 |
| Тип носія | Безперервна стрічка, Етикетка з перфорацією, Етикетка з розривом, Етикетка з чорною міткою |
| Характеристики носія | Ширина: 25 - 114 мм Товщина: 0.06 – 0.30 мм Діаметр рулону: до 203 мм Втулка: 1,5", 3" |
| Тип ріббону | Wax, Wax/Resin, Resin |
| Характеристики ріббону | Довжина - до 450 м Ширина: 50 - 110 мм Втулка: 1" Тип намотування: IN, OUT |
| Датчики | Датчик відбиваючий (чорна мітка) регульований, Датчик відкритої кришки, Датчик наявності ріббону, Датчик розриву (на просвіт) регульований |
| Друк графіки | Підтримка користувацьких шрифтів, графіки, форматів і логотипів |
| Кодування | 1D: Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, UPC/EAN extensions, UPC-A, UPC-E, IMB 2D: Aztec, Codablock, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR code, TLC 39 |
| Пам'ять | 512 MB Flash, 512 MB SDRAM |
| Панель управління | Кнопка живлення, Кнопки керування меню |
| Особливості принтера | Годинник реального часу (RTC), Вбудований змотувач |
| Опції до принтера | Відокремлювач, Обрізувач |
| Електроживлення | 100-240В, 50-60 Гц |
| Мова принтера | BPL-D™, BPL-E™, BPL-Z™, SLCS |
| Підтримувані ОС | Android SDK, Linux, Windows, macOS, OPOS, JPOS, iOS SDK, Windows SDK, Linux SDK |
| Робочі умови | Температура: від +5 до +40°C Відносна вологість: 10 - 80% |
| Умови зберігання | Температура: від -20 до +60°C Відносна вологість: 10 - 90% |
| Габарити принтера | 269 x 490 x 407 мм |
| Маса принтера | 18 кг |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 1
В наявності