Ріббон гарячого тиснення Hot Stamp KF 9000 40 мм x 150 м IN (білий)
Код товару: 14220Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Hot Stamp (Гаряче тиснення) |
| Ширина ріббону, мм | 40 |
| Довжина ріббона, м | 150 |
| Клас ріббона | Стандарт |
| Маркування матеріалу | KF 9000 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Замовлення виробництва
159 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Hot Stamp (Гаряче тиснення) |
| Ширина ріббону, мм | 40 |
| Довжина ріббона, м | 150 |
| Клас ріббона | Стандарт |
| Маркування матеріалу | KF 9000 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон з матеріалу HotStamp призначений для друку (штампування) на паперових етикетках та пакувальній плівці (OPP, PE, PPET, нейлон, целюлоза, целофан та ін.). Відбитки такої стрічки максимально стійкі до зовнішніх впливів, до стирання та мають високу якість друку. Застосовується в термодатерах, датерах та маркіраторах (у виробничих лініях та при маркуванні ручними або напівавтоматичними пристроями) для нанесення спеціальної інформації, в тому числі і змінних даних - дати виробництва, номер партії, штрих коду, артикул та ін. Основні сфери використання - медицина, фармацевтика, виробництво, складський облік, системи автоматичного сортування.
Кольорові ріббони мають дещо меншу стійкість до стирання в порівнянні з ріббонами чорного кольору того ж типу матеріалу.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Hot Stamp (Гаряче тиснення) |
| Ширина ріббону, мм | 40 |
| Довжина ріббона, м | 150 |
| Клас ріббона | Стандарт |
| Маркування матеріалу | KF 9000 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Так |
| Колір ріббона | Білий |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | IN (фарбою всередину) |
| Кількість в коробці | 75 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 18/54 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук