Ріббон Resin RF83 105 мм x 300 м
Код товару: 7532Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin (для плівок) |
| Ширина ріббону, мм | 105 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RF83 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Замовлення виробництва
1 248 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin (для плівок) |
| Ширина ріббону, мм | 105 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RF83 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон із матеріалу RF83 Resin призначений для друку на полімерних (плівкових) та паперових носіях. Основною складовою цієї барвної стрічки є синтетичні смоли, які сприяють ідеальній адгезії (чіпкості) до поверхні етикетки. Преміум клас RF83 має відносно невисоку температуру плавлення і чудову контрастність, зберігаючи при цьому високу стійкість до зовнішніх впливів. Даний тип ріббона також добре справляється з впливом технічних масел і витримає незначні потрапляння спиртів.
Допустимі відхилення параметрів ширини та довжини намотування, згідно технічних умов виробництва (ТУ), можуть складати до 3%.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin (для плівок) |
| Ширина ріббону, мм | 105 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RF83 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Ні |
| Колір ріббона | Чорний |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 30 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 8/16 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук