Ріббон Resin RF88 90 мм x 450 м
Код товару: 12287Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin (для плівок) |
| Ширина ріббону, мм | 90 |
| Довжина ріббона, м | 450 |
| Клас ріббона | Стандарт |
| Маркування матеріалу | RF88 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Замовлення виробництва
1 406 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin (для плівок) |
| Ширина ріббону, мм | 90 |
| Довжина ріббона, м | 450 |
| Клас ріббона | Стандарт |
| Маркування матеріалу | RF88 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон із матеріалу RF88 Resin призначений для друку на полімерних (плівкових) та паперових носіях. Основним складовим компонентом цієї стрічки є синтетичні смоли, що сприяє високій адгезії (чіпкості) до поверхні етикетки. Клас Стандарт у ріббонах цього типу має високу температуру плавлення, відзначається основними необхідними характеристиками для такого матеріалу і є найдоступнішим варіантом серед стрічок Tama™ Resin.
Формат з великим намотуванням ріббона для промислових принетрів.
Допустимі відхилення параметрів ширини та довжини намотування, згідно технічних умов виробництва (ТУ), можуть складати до 3%.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin (для плівок) |
| Ширина ріббону, мм | 90 |
| Довжина ріббона, м | 450 |
| Клас ріббона | Стандарт |
| Маркування матеріалу | RF88 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Ні |
| Колір ріббона | Чорний |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 36 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 9/18 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук