Ріббон Resin RFNe81 35 мм x 300 м білий (NearEdge)
Код товару: 24555Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin (для плівок) |
| Ширина ріббону, мм | 35 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFNe81 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Замовлення виробництва
660 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin (для плівок) |
| Ширина ріббону, мм | 35 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFNe81 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон із матеріалу Resin RFNe81 призначений для друку на плівкових носіях. Основною складовою цієї барвної стрічки є синтетичні смоли, які сприяють ідеальній адгезії (чіпкості) до поверхні на яку наноситься інформація (поліетиленові, поліпропіленові, поліуретанові бірки та етикетки). _x000D_
RFNe81 Near Edge використовують в принтерах і промислових друкуючих модулях з кутовою термоголовкою. Фарбувальна стрічка такого типу розроблена спеціально для умов, які передбачають високу швидкість друку і малу площу дотику друкуючого модуля з поверхнею ріббона.
_x000D_Матеріали з яких виробляється ріббон RFNe81 Resin відповідають вимогам сертифікації TSCA.
Кольорові ріббони мають дещо меншу стійкість до стирання в порівнянні з ріббонами чорного кольору того ж типу матеріалу.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin (для плівок) |
| Ширина ріббону, мм | 35 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFNe81 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Так |
| Колір ріббона | Білий |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Так |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | - |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 1 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук