Ріббон Resin Textile L555 65 мм x 300 м зелений
Код товару: 26000Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 65 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | L555 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Замовлення виробництва
1 918 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 65 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | L555 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон зелений із матеріалу Resin Textile L555 призначений для друку на текстильних матеріалах. Відбиток такої стрічки має відмінну стійкість при прасуванні при температурі до 150°C, стійкість до прання та відбілювання. Унікальне покриття забезпечує високу надійність використання та ефективну взаємодію з термоголовкою. Завдяки особливості свого складу такий ріббон дозволяє наносити інформацію на (фактурну) текстильну стрічку, яка використовується для вшивних бірок, ярликів або брендування продукції (ексклюзивні бренд-стрічки). Клас фарбувальної стрічки Супер Преміум відмінно підходить для відбитків на всіх типах текстилю для бірок: сатину, нейлону, полі-сатину, поліестеру, поліуретану. Має яскравий та насичений колір.
Кольорові ріббони мають дещо меншу стійкість до стирання в порівнянні з ріббонами чорного кольору того ж типу матеріалу.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 65 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | L555 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Так |
| Колір ріббона | Зелений |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 60 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 1/1 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук