Ріббон Resin Textile L555 95 мм x 74 м червоний (стандарт Zebra 2844)
Код товару: 25884Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 95 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | L555 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
Замовлення виробництва
750 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 95 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | L555 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон червоний із матеріалу Resin Textile L555 призначений для друку на текстильних матеріалах. Відбиток такої стрічки має відмінну стійкість при прасуванні при температурі до 150°C, стійкість до прання та відбілювання. Унікальне покриття забезпечує високу надійність використання та ефективну взаємодію з термоголовкою. Завдяки особливості свого складу такий ріббон дозволяє наносити інформацію на (фактурну) текстильну стрічку, яка використовується для вшивних бірок, ярликів або брендування продукції (ексклюзивні бренд-стрічки). Клас фарбувальної стрічки Супер Преміум відмінно підходить для відбитків на всіх типах текстилю для бірок: сатину, нейлону, полі-сатину, поліестеру, поліуретану. Має яскраво-виражений та насичений колір.
Ріббон спеціального формату під стандарт Zebra 2844.
Кольорові ріббони мають дещо меншу стійкість до стирання в порівнянні з ріббонами чорного кольору того ж типу матеріалу.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 95 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | L555 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
| Кольоровий | Так |
| Колір ріббона | Червоний |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 120 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 4/4 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук