Ріббон Resin Textile RFT113 30 мм x 300 м малиновий
Код товару: 25954Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 30 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFT113 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Замовлення виробництва
793 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 30 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFT113 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон малиновий із матеріалу Resin Textile RFT113 призначений для друку на текстильних матеріалах, а також відмінно переноситься на плівкові та PET етикетки/бірки. Відбиток такої фарбуючої стрічки стійкий до прання та хімчистки. Друк виконується на високих рівнях енергії, завдяки чому досягається необхідний рівень стійкості до зовнішного впливу. Особливий склад дозволяє наносити інформацію на текстильну (фактурну) стрічку, яка використовується для вшивних бірок, ярликів або брендування продукції (ексклюзивні бренд-стрічки). Преміум клас фарбуючої стрічки відмінно підійде як для відбитків на нейлоні, поліестері, поліуретані так і друку на фактурній поверхні сатину. Ріббон Resin Textile RFT113 малиновий відповідає міжнародному стандарту безпеки продукції OEKO-Tex ® Standart 100. Процес сертифікації включає в себе ретельну перевірку на наявність довгого списку хімічних речовин, включаючи свинець, сурму, фталати, пестициди і хлоровані феноли.
Кольорові ріббони мають дещо меншу стійкість до стирання в порівнянні з ріббонами чорного кольору того ж типу матеріалу.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 30 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFT113 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Так |
| Колір ріббона | Малиновий |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 120 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 1/1 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук