Ріббон Resin Textile RFT220 35 мм x 74 м золото (металік) (стандарт Zebra 2844)
Код товару: 20430Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 35 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | RFT220 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
Замовлення виробництва
300 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 35 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | RFT220 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон золотого кольору з ефектом металік із матеріалу Resin Textile RFT220 призначений для друку на текстильних матеріалах, а також відмінно переноситься на плівкові та PET етикетки/бірки. Відбиток такої фарбуючої стрічки стійкий до прання та хімчистки. Завдяки підвищеній чутливості можливий високоякісний друк на низьких рівнях енергії. Особливий склад дозволяє наносити інформацію на текстильну (фактурну) стрічку, яка використовується для вшивних бірок, ярликів або брендування продукції (ексклюзивні бренд-стрічки). Преміум клас фарбувальної стрічки відмінно підійде як для відбитків на нейлоні, поліестері, поліуретані, а золотий колір з ефектом металік вигідно підкреслить бірку або бренд-стрічку виробу.
Ріббон спеціального формату під стандарт Zebra 2844.
Кольорові ріббони мають дещо меншу стійкість до стирання в порівнянні з ріббонами чорного кольору того ж типу матеріалу.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 35 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | RFT220 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
| Кольоровий | Так |
| Колір ріббона | Золото (металік) |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 120 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 4/4 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук