Ріббон Resin Textile RFT93 30 мм x 300 м
Код товару: 13290Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 30 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFT93 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
В наявності
342 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 30 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFT93 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон із матеріалу Resin Textile RFT-93 призначений для друку на текстильних матеріалах, а також відмінно переноситься на плівкові та PET етикетки/бірки. Відбиток такої фарбуючої стрічки стійкий до прання та хімчистки. Завдяки підвищеній чутливості можливий високоякісний друк на низьких рівнях енергії. Особливий склад дозволяє наносити інформацію на текстильну (фактурну) стрічку, яка використовується для вшивних бірок, ярликів або брендування продукції (ексклюзивні бренд-стрічки). Преміум клас фарбувальної стрічки відмінно підійде як для відбитків на нейлоні, поліестері, поліуретані так і друку на фактурній поверхні сатину. Ріббоном RFT-93 можна друкувати на принтерах з кутовими термоголовками (Near Edge) з дотриманням швидкості друку – до 200 мм/сек.
Допустимі відхилення параметрів ширини та довжини намотування, згідно технічних умов виробництва (ТУ), можуть складати до 3%.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Resin Textile (для текстилю) |
| Ширина ріббону, мм | 30 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFT93 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Ні |
| Колір ріббона | Чорний |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Так |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 120 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 30/60 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Ваш товар