Ріббон WAX/Resin RF45 64 мм x 70 м (стандарт Zebra 2844)
Код товару: 6249Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax/Resin (універсальний) |
| Ширина ріббону, мм | 64 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | RF45 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
Замовлення виробництва
123 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax/Resin (універсальний) |
| Ширина ріббону, мм | 64 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | RF45 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон із матеріалу Wax/Resin RF45 призначений для друку на паперових та плівкових етикетках. Відбиток такої фарбуючої стрічки максимально стійкий до зовнішніх впливів на паперовій поверхні, а також має достатню чіпкість для нанесення на плівкові стікери. Клас Супер Преміум в ріббонах цього типу є показником високого вмісту компонентів синтетичних смол і близький за своїми характеристиками до типу Resin (високий рівень стійкості до стирання на плівках).
_x000D_Ріббон спеціального формату під стандарт Zebra 2844
Допустимі відхилення параметрів ширини та довжини намотування, згідно технічних умов виробництва (ТУ), можуть складати до 3%.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax/Resin (універсальний) |
| Ширина ріббону, мм | 64 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | RF45 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
| Кольоровий | Ні |
| Колір ріббона | Чорний |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 120 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 14/56 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук