Ріббон WAX/Resin RFNe PH 33 мм x 600 м (NearEdge)
Код товару: 28044Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax/Resin (універсальний) |
| Ширина ріббону, мм | 33 |
| Довжина ріббона, м | 600 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFNe PH |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Замовлення виробництва
399 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax/Resin (універсальний) |
| Ширина ріббону, мм | 33 |
| Довжина ріббона, м | 600 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFNe PH |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон із матеріалу Wax/Resin RFNe PH призначений для друку на паперових та плівкових етикетках. Відбиток такої стрічки є максимально стійким до зовнішніх впливів на паперовій поверхні, а також має достатню чіпкість для нанесення на плівкові стікери. Риббон цього типу відрізняється високим вмістом компонентів синтетичних смол і близький за своїми характеристиками типу Resin (високий рівень стійкості до стирання на плівках).
RFNe PH Near Edge використовують у вбудованих принтерах та промислових друкуючих модулях з кутовою термоголовкою. Стрічка такого типу розроблена спеціально для умов, що передбачають високу швидкість друку і малу площу зіткнення друкуючого модуля з поверхнею риббона.
Застосовується для моделей:
- Markem Imaje: 8018/ X40/ X45/ X60/ X65
- VideoJet (VJ): 6210/6230/6320/6330/6420/6530
- Linx: TT3/TT5/TT10/TT500/TT750/TT1000
- Domino: V20i/120i/230i/320i
- SmartData
І деякі інші спеціалізовані Near Edge вбудовані принтери та фасувальні/маркувальні лінії.
Допустимі відхилення параметрів ширини та довжини намотування, згідно технічних умов виробництва (ТУ), можуть складати до 3%.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax/Resin (універсальний) |
| Ширина ріббону, мм | 33 |
| Довжина ріббона, м | 600 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFNe PH |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Ні |
| Колір ріббона | Чорний |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Так |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 64 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 27/81 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук