Ріббон WAX/Resin RFNe77 55 мм x 600 м (NearEdge)
Код товару: 11062Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax/Resin (універсальний) |
| Ширина ріббону, мм | 55 |
| Довжина ріббона, м | 600 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFNe77 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Замовлення виробництва
600 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax/Resin (універсальний) |
| Ширина ріббону, мм | 55 |
| Довжина ріббона, м | 600 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFNe77 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон із матеріалу Wax/Resin RFNe77 призначений для друку на паперових та плівкових етикетках. Відбиток такої фарбуючої стрічки максимально стійкий до зовнішніх впливів на паперовій поверхні, а також має достатню чіпкість для нанесення на плівкові стікери. Ріббон цього типу відрізняється високим вмістом компонентів синтетичних смол і близький за своїми характеристиками до типу Resin (високий рівень стійкості до стирання на плівках).
_x000D_RFNe77 Near Edge використовують в принтерах і промислових друкуючих модулях з кутовою термоголовкою. Фарбувальна стрічка такого типу розроблена спеціально для умов, які передбачають високу швидкість друку (до 700 мм/сек) і малу площу дотику друкуючого модуля з поверхнею ріббона.
Допустимі відхилення параметрів ширини та довжини намотування, згідно технічних умов виробництва (ТУ), можуть складати до 3%.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax/Resin (універсальний) |
| Ширина ріббону, мм | 55 |
| Довжина ріббона, м | 600 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RFNe77 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Ні |
| Колір ріббона | Чорний |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Так |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 32 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 16/48 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук