Ріббон WAX RF14 60 мм x 300 м
Код товару: 7057Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax (для паперу) |
| Ширина ріббону, мм | 60 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | RF14 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Замовлення виробництва
284 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax (для паперу) |
| Ширина ріббону, мм | 60 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | RF14 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон із матеріалу WAX RF14 призначений для друку на паперових етикетках. Клас фарбуючої стрічки Супер Преміум забезпечує найвищу якість відбитку і відмінну контрастність, до того ж сприяє продовженню терміну служби термоголовки. Наявність підвищеної кількості синтетичних смол у складі ріббону робить його максимально чіпким до матеріалу, а також високостійким до стирання і зовнішніх впливів.
Допустимі відхилення параметрів ширини та довжини намотування, згідно технічних умов виробництва (ТУ), можуть складати до 3%.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax (для паперу) |
| Ширина ріббону, мм | 60 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Супер Преміум |
| Маркування матеріалу | RF14 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Ні |
| Колір ріббона | Чорний |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 60 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 15/45 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук