Ріббон WAX RF27 70 мм x 300 м зелений
Код товару: 12035Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax (для паперу) |
| Ширина ріббону, мм | 70 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Стандарт |
| Маркування матеріалу | RF27 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
В наявності
660 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax (для паперу) |
| Ширина ріббону, мм | 70 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Стандарт |
| Маркування матеріалу | RF27 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон зелений із матеріалу WAX RF27 призначений для друку на паперових етикетках. Клас фарбуючої стрічки Стандарт забезпечує хорошу якість відбитку і високу контрастність при досить невисокій вартості. У складі ріббону переважають компоненти технічного воску, що робить фарбуючий шар слабостійким до зовнішніх впливів і стирання.
Кольорові ріббони мають дещо меншу стійкість до стирання в порівнянні з ріббонами чорного кольору того ж типу матеріалу.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax (для паперу) |
| Ширина ріббону, мм | 70 |
| Довжина ріббона, м | 300 |
| Клас ріббона | Стандарт |
| Маркування матеріалу | RF27 |
| Втулка | d 1" (ширина 1:1) |
| Кольоровий | Так |
| Колір ріббона | Зелений |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 60 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 1/12 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Ваш товар