Ріббон WAX RF36 64 мм x 74 м синій (стандарт Zebra 2844)
Код товару: 9805Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax (для паперу) |
| Ширина ріббону, мм | 64 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RF36 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
Замовлення виробництва
189 грн.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax (для паперу) |
| Ширина ріббону, мм | 64 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RF36 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay та ApplePay
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта" (попередньо узгоджується з менеджером)
Опис товару
Ріббон синій із матеріалу WAX RF36 призначений для друку на паперових етикетках. Клас фарбуючої стрічки Преміум забезпечує високу якість відбитку і хорошу контрастність. Завдяки більшій кількості синтетичних смол у складі ріббону він має підвищену стійкість до стирання і зовнішніх впливів.
_x000D_Ріббон спеціального формату під стандарт Zebra 2844
Кольорові ріббони мають дещо меншу стійкість до стирання в порівнянні з ріббонами чорного кольору того ж типу матеріалу.
Характеристики
| Тип матеріалу ріббону | Wax (для паперу) |
| Ширина ріббону, мм | 64 |
| Довжина ріббона, м | 74 |
| Клас ріббона | Преміум |
| Маркування матеріалу | RF36 |
| Втулка | d 1/2" (ширина 110 мм) |
| Кольоровий | Так |
| Колір ріббона | Синій |
| Під кутову термоголову (NearEdge) | Ні |
| Тип намотування ріббону | OUT (фарбою назовні) |
| Кількість в коробці | 120 |
| Кратність/мін. кіл-ть виробництва | 4/4 |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук