Лічильник банкнот NRJ AL-185 UV/MG/IR
Код товару: 24439Характеристики
| Клас лічильника | Офісний |
| Ємність кишені завантаження | 400 банкнот |
| Ємність кишені приймання | 300 банкнот |
| Min швидкість рахунку (шт./хв) | 900 |
| Кількість кишень лічильника банкнот (шт) | 2 |
| Max швидкість рахунку (шт./хв) | 1500 |
В наявності
9 999 грн.
Характеристики
| Клас лічильника | Офісний |
| Ємність кишені завантаження | 400 банкнот |
| Ємність кишені приймання | 300 банкнот |
| Min швидкість рахунку (шт./хв) | 900 |
| Кількість кишень лічильника банкнот (шт) | 2 |
| Max швидкість рахунку (шт./хв) | 1500 |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00.Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Лічильник банкнот NRJ AL-185 UV/MG/IR – це електронний пристрій, який призначений для підрахунку та перевірки справжності банкнот з яскравим, контрастним та добре читальним дисплеєм. Він оснащений трьома системами детекції: UV (ультрафіолет), MG (магнітна) та IR (інфрачервона) для виявлення фальшивих банкнот та зменшення ймовірності збитків. Попередньо встановлена валюта - гривня. Встановлені значення всіх номіналів.
Однією з основних переваг даного лічильника є його швидкість рахунку: 900/1200/1500 банкнот за хвилину. Це дозволяє зменшити час, необхідний для обробки великої кількості банкнот.
Лічильник має УФ детектор, який використовується для виявлення різних захисних елементів на банкнотах, таких як водяні знаки, пластикові стрічки та інші. Детектор магнітного поля виявляє магнітні елементи, що використовуються в деяких банкнотах, а детектор інфрачервоного випромінювання призначений для перевірки захисних мірок, нанесених метамерними фарбами.
Пристрій може працювати з банкнотами різних розмірів та товщин, що робить його більш універсальним. Крім того, він має функцію автоматичної зупинки після завершення рахунку заданої кількості банкнот для зручності та точності підрахунку банкнот, а також економії електроенергії та зменшення зносу пристрою.
Може виконувати:
- підрахунок суми за встановленими номіналами валюти
- підрахунок кількості банкнот
- відображення кількості оброблених купюр при підрахунку суми за номіналом
- фасування за кількістю купюр за встановленими значеннями або заданими вручну від 1 до 999
Обладнання має ергономічний дизайн, зручну ручку для перенесення та практичну у використанні клавіатуру. Великий, кольоровий та контрастний дисплей відображає інформацію про кількість підрахованих банкнот та стан пристрою. Крім того, обладнання може виявляти та ігнорувати браковані банкноти. Окрема кнопка живлення виведена на передню панель для зручної взаємодії з пристроєм.
Лічильник банкнот NRJ AL-185 UV/MG/IR є потужним та надійним пристроєм, здатним значно спростити та прискорити роботу з готівкою та зменшити ймовірність фінансових збитків.
Характеристики
| Клас лічильника | Офісний |
| Ємність кишені завантаження | 400 банкнот |
| Ємність кишені приймання | 300 банкнот |
| Min швидкість рахунку (шт./хв) | 900 |
| Кількість кишень лічильника банкнот (шт) | 2 |
| Max швидкість рахунку (шт./хв) | 1500 |
| Тип старту | Автоматичний, Ручний |
| Керування | Кнопкова клавіатура |
| Тип дисплея | LCD |
| Тип детекції | Інфрачервона, Магнітна, Ультрафіолетова, За розміром банкноти |
| Механізм | Ролико-фрикційний |
| Функції | Звичайний рахунок, Рахунок з детекцією, Фасування по кількості, Калькуляція с підсумовуванням, Калькуляція за номіналом |
| Опції до лічильника | Клієнтський дисплей |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Габарити лічильника | 265 x 250 x 220 мм |
| Розмір фасування (кількість банкнот) | 1-999 |
| Фасування | Довільна, Попередньовстановлена |
| Маса лічильника | 5.2 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Драйвери та інструкції
(Лічильник банкнот NRJ AL-185 UV/MG/IR)
Ваш товар