Сканер штрих-коду Sunlux XL-9600 з USB-адаптером
Код товару: 29388Характеристики
| Тип сканеру | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двомірні і лінійні коди) |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Товщина ліній коду | 3 mil (0,076 мм) |
| Швидкість захоплення зображення, кадр/сек | 60 |
| Дальність сканування | 60-360 мм(13mil PCS90%) |
В наявності
6 399 грн.
Характеристики
| Тип сканеру | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двомірні і лінійні коди) |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Товщина ліній коду | 3 mil (0,076 мм) |
| Швидкість захоплення зображення, кадр/сек | 60 |
| Дальність сканування | 60-360 мм(13mil PCS90%) |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Високоефективний та зручний сканер для зчитування 1D/2D штрих-кодів. Стильний та продуманий ергономічний дизайн з інтелектуальним інформуванням завдяки вбудованій білій світлодіодній рамці, червоному світлодіоду зчитування та динаміку. Кнопка витримує до 2 млн. натискань. Підтримує режими бездротового зв'язку 2.4GHz по радіоканалу (через адаптер) та Bluetooth. Великий обсяг пам'яті дозволяє зберігати до 40 000 штрих-кодів, а тривалий час роботи дозволяє відсканувати 60 000 товарів на одній зарядці! Скануючий модуль легко впорається з будь-якими 1D та 2D штрихкодами кодами, в т.ч. кольоровими, забрудненими чи нечіткими. Сканер підтримує онлайн оновлення та гнучкі програмні налаштування.
Легко тримає зв'язок на відстані до 100 метрів на відкритому просторі в режимі Radio та до 10 м по Bluetooth.
Заряджається пристрій досить просто через стандартний порт micro-USB. Час роботи від однієї зарядки – до 16 годин. Невелика вага (всього 175 г) дозволяє використовувати пристрій тривалий час. Здатний працювати навіть у важких складських умовах, завдяки рівню пило-волого-захисту IP54. У комплекті йде USB-адаптер.
Характеристики
| Тип сканеру | Бездротовий |
| Тип скануючого модуля | 2D (двомірні і лінійні коди) |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Товщина ліній коду | 3 mil (0,076 мм) |
| Швидкість захоплення зображення, кадр/сек | 60 |
| Дальність сканування | 60-360 мм(13mil PCS90%) |
| Режим роботи сканера | ручний, безперервний |
| Інтерфейси підключення сканера | Micro USB |
| Наявність підставки | Ні |
| Стандарт радіозв'язку | ISM, Bluetooth |
| Радіус дії | 2.4 GHZ режим: 100 м (на відкритому просторі), Bluetooth режим: 10 м (на відкритому просторі) |
| Акумулятор сканера | Змінний і літієвий акумулятор, що перезаряджається, 2200 мАг |
| Електроживлення | DC 5V 250mah |
| Клас захисту сканера | IP54 |
| Робочі умови | Температура: від 0 до +50°C Відносна вологість: 5 - 95% |
| Колір сканеру | Чорний |
| Маса сканера | 175 г |
| Розміри сканера | 163 x 68 x 80 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Ваш товар