Сканер штрих-коду Zebra (Motorola / Symbol) DS9308 USB (DS9308-SR4U2100AZE)
Код товару: 20667Характеристики
| Сканування в русі, см/сек | 305 |
| Тип сканеру | Стаціонарний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двомірні і лінійні коди) |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Товщина ліній коду | 3 mil (0,076 мм) |
| Контрастність зображення | 15% |
Під замовлення
6 399 грн.
Характеристики
| Сканування в русі, см/сек | 305 |
| Тип сканеру | Стаціонарний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двомірні і лінійні коди) |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Товщина ліній коду | 3 mil (0,076 мм) |
| Контрастність зображення | 15% |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Презентаційний сканер Zebra DS9308 відрізняється компактними розмірами та великими можливостями, завдяки яким його можна розмістити будь-де і сканувати будь-що. Він створений для надійної роботи протягом дня в умовах роздрібної торгівлі. Рідер має компактні розміри та сучасний дизайн, завдяки чому він поміститься у будь-якому місці, де буде потрібен. Також, DS9308 надзвичайно надійний. Зчитувач Zebra DS9308 відрізняється простотою використання та високою швидкістю роботи. Він може захоплювати штрих-коди відразу після появи їх у вікні сканування. Крім того, у нього найбільше скануюче поле в цьому класі пристроїв, тому користувачеві не доведеться маневрувати етикеткою перед сканером.
Вбудовані світлодіоди динамічно адаптуються до навколишнього середовища, автоматично зменшуючи яскравість, коли сканер не використовується, і спалахує, коли перед сканером з'являється штрих-код.
Сканер Zebra DS9308 може сканувати одновимірні та двовимірні штрих-коди. Він також може сканувати такі документи, як права водія, карти лояльності та багато іншого.
Більше того, сканер також може деактивувати протиугінні мітки, що покращить роботу касира. Після сканування продукту пристрій видасть звуковий сигнал, який підтверджує успішне сканування.
Сканер Zebra DS9308 стійкий до падінь, пилу та бризок, тому його можна використовувати практично скрізь, де необхідно.
Характеристики
| Сканування в русі, см/сек | 305 |
| Тип сканеру | Стаціонарний |
| Тип скануючого модуля | 2D (двомірні і лінійні коди) |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Товщина ліній коду | 3 mil (0,076 мм) |
| Контрастність зображення | 15% |
| Режим роботи сканера | ручний, безперервний |
| Індикатори сканера | Звуковий та світловий сигнал |
| Інтерфейси підключення сканера | USB |
| Електроживлення | Автоматичний режим: 335 мА Ручний режим: 350 мА |
| Клас захисту сканера | IP52 |
| Ударостійкість | Витримує 1000 перекидань з висоти 0,5 м |
| Робочі умови | Температура: від 0 до +50°C Відносна вологість: 5 - 95% |
| Колір сканеру | Чорний |
| Маса сканера | 318 г |
| Розміри сканера | 145 x 86 x 83 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук