Tермінал збору даних Zebra MC22 (KT-MC220J-2A3S2RW)
Код товару: 21723Характеристики
| Тип модуля сканування | 2D |
| Скануючий модуль | Imager (фото) |
| Операційна система | Android |
| Версія ОС | 10 |
| Пам’ять Flash | 16 GB |
| Процесор термінала | Qualcomm |
Під замовлення
30 999 грн.
Характеристики
| Тип модуля сканування | 2D |
| Скануючий модуль | Imager (фото) |
| Операційна система | Android |
| Версія ОС | 10 |
| Пам’ять Flash | 16 GB |
| Процесор термінала | Qualcomm |
Інформація
Доставка
Видача товару у пункті самовивозу здійснюється у робочі дні з 9:00 до 18:00. Передача товару перевізнику у день замовлення за умови оформлення (відвантаження/оплати) до 11:00.
Cамовивіз:
- м. Київ, вул. Бориспільська, 9, корп. 64
Нова Пошта:
- У відділення, поштомат або кур’єром (за тарифами НП)
Оплата
-
Онлайн оплата картками Visa або Mastercard, а також за допомогою систем GooglePay и ApplePay
- Оплата за реквізитами, на розрахунковий рахунок REEF (безготівкова)
- Післяплата через сервіс "Нова Пошта"
Опис товару
Термінал збору даних Zebra MC22 - високоефективний мобільний комп'ютер за доступною ціною для вашого малого або середнього бізнесу. Зручна ергономічна форма і невелика вага дозволяють використовувати пристрій протягом тривалого часу без напруги для рук оператора. Виробник детально продумав розташування, форму і розмір кнопок, що дає можливість використовувати прилад інтуїтивно навіть в рукавичках, а висока контрастність кольорів дозволяє бачити кнопки при будь-якому освітленні вдень або вночі. 4 "кольоровий дисплей WVGA (800 x 480) зі світлодіодним підсвічуванням і оптичної зв'язкою з сенсорною панеллю. Клавіатура складається з 34 клавіш, цифрових з функціональними клавішами FN, а також підтримкою екранної клавіатури. Пристрій оснащений фізичними кнопками для активації сканера, регулюванням гучності звуку, живлення. Обладнання має ємкісну сенсорну панель з технологією мультитач, а також захисним склом Corning Gorilla для дисплея і вікна сканера. Голосовий та аудіо зв'язок забезпечується вбудованим динаміком з високоякісної гучним зв'язком і мікрофоном, підтримується бездротове підключення гарнітури через Bluetooth.
Восьмиядерний Qualcomm Snapdragon™ 660, з частотою 1,8 ГГц гарантує високу продуктивність і ефективність роботи пристрою. Оснащений операційною системою Android 10 з можливістю оновлення до версії Android 11 для комфортної роботи, а також 2/16 ГБ RAM / ROM пам'яті і слотом розширення на 128 GB micro SD для для збереження всієї необхідної інформації. Для оперативної передачі даних встановлено модулі Bluetooth і Wi-Fi.
Батарея ємністю 3500 мА забезпечує заряд, якого достатньо майже на дві повних зміни в будь-яких умовах експлуатації: 16.5 годин при кімнатній температурі і 14 годин при температурі -20 ° C. Ступінь захисту IP65, витримує багаторазові падіння на бетон з висоти 1.2 м у всьому діапазоні робочих температур згідно MIL-STD-810G. Виконаний в корпусі, який розрахований на часті протирання популярними дезінфікуючими засобами, включаючи розчини на основі гіпохлориту натрію, перекису водню і спирту.
Характеристики
| Тип модуля сканування | 2D |
| Скануючий модуль | Imager (фото) |
| Операційна система | Android |
| Версія ОС | 10 |
| Пам’ять Flash | 16 GB |
| Процесор термінала | Qualcomm |
| Тактова частота процесору, GHz | 1,8 |
| Пам’ять RAM | 2 GB |
| Сфери використання | Промислового призначення |
| Підтримка мобільної мережі | Ні |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану (дюйми) | 4 |
| Роздільна здатність дисплею | 800 x 480 |
| Індикатори | Звуковий, Світловий |
| Інтерфейси (порти) | USB |
| Бездротові з’єднання | Wi-Fi, Bluetooth |
| Стандарт WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5 GHz) |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Слоти розширення | MicroSD |
| Клавіатура | Так |
| Кнопки керування | 34 кнопки клавіатури |
| Ударостійкість | Витримує багаторазове падіння з висоти 1,5 м на бетон |
| Пістолетна рукоятка | Опція |
| Акумулятор термінала | Li-ion 3500 mAh |
| Додаткові характеристики | динамік, мікрофон, скло Corning Gorilla |
| Клас захисту терміналу | IP65 |
| Температура експлуатації | від -20 до +50 °C |
| Температура зберігання | від -40° С до +70 ° С |
| Відносна вологість | від 5 до 95% |
| Комплект поставки термінала | ТЗД, блок живлення, док-станція, USB кабель, посібник користувача |
| Розміри термінала | 200,5 x 70 x 38,5 мм |
| Маса термінала, г | 296 |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки (0)
Бажаєте поділитися своєю думкою про товар? Залишіть свій відгук
Рекомендовані товари 9
Немає в наявності